סוכרת - טיפול.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

סוכרת מתגלה על ידי כיול כמות הסוכר בדם לאחר אדם מציע צום (נמנע מגיע ארוחות) במשך כ 8 שעות. במקרים מסוימים, הרופאים להקים סוכרת פשוט על ידי מתן בדיקת סובלנות סוכר אוראלי גדול, אשר פעולות רמות הסוכר לאחר ואחרי נפח מסוים של ממתק מספק ingested. בדיקה חלופית נוצרת כדי למצוא סוג אחד סוכרת בפרט מחפש נוגדנים מסוימים (חלבונים עם יכולת הלחימה המחלה כי התקיפה כימיקלים בחו"ל) הנוכחי רק אצל אנשים עם סוכרת. בדיקה זו עשויה לזהות סוג אתה סוכרת בשלב מוקדם על פני, מה שמקטין את הסיכוי לבעיות מהמצב. השכיחות של סוכרת ההכנסות כדי לשפר בהתמדה לראות כי יותר אנשים לחיות יותר ולהתפתח. כל התדירות של מקרים מאובחנים קלינית של סוכרת מסוג 2 עולה מ 1) 4% בין טווח הגילאים 25 של 44 שנים עד 3. 6% בין הגילאים שלך 45 ו 54 שנים, 7. סביב שמונה אחוזים בין הגילאים שלך 55 ו 64 שנים, מעל 10 אחוזים מעל גיל 66 שנים.

 

אנשים עם סוכרת סוג שאתה צריך אינסולין יריות, לעתים קרובות פעמיים עד ארבע פעמים זמן טוב, כדי לספק את הגוף בעת שימוש אינסולין זה בדרך כלל לא לייצר. כמות האינסולין הנדרשת משתנה מאדם לאדם, ויכולה בסופו של דבר להיות מושפעת פשוט על ידי אלמנטים כמו רמת התרגיל של האדם, תוכנית דיאטה, וקיום הפרעות בריאות שונות. בדרך כלל, אנשים עם סוג אתה סוכרת לעשות שימוש של פעמים רבות ביום טוב למדוד את מידת הגלוקוז בתוך ירידה עם זרם הדם שלהם מושגת על ידי דקירת קצות האצבעות. הם יכולים להתאים בהתאם את כמות האינסולין אשר מוזרק, פעילות גופנית, או אולי ספיגת ארוחות כדי לשמור על רמת הסוכר בדם ברמה סטנדרטית. אנשים הסובלים מסוכרת מסוג 1 חייבים לשלוט ביסודיות על תוכניות הדיאטה שלהם פשוט על ידי הפצת מזון וביסקוויטים במהלך היום ולכן, כמו מעולם לא להציף את כוחו של מקור האינסולין כדי לעזור מאוד לתאים לספוג גלוקוז. בנוסף הם צריכים לקחת מזונות המכילים מסובך כל מיני סוגים של סוכר, אשר התמוטטות לאט לגרום לעלייה באיטיות ברמת הסוכר בדם. כל המטרות של ניהול סוכרת נמצא מבוגרים יותר להתנהג כמו כל אלה מבוגרים צעירים אתה צריך לכלול ניהול של היפרגליקמיה הן אלמנטים סיכון. אף על פי כן, אצל אנשים מבוגרים קשישים עם סוכרת, הימנעות היפוגליקמיה, לחץ דם ותגובות בין תרופתיות בשל פוליפארמיות יהיו החששות העיקריים. בנוסף, ניהול של מחלות רפואיות משותפות הוא חשוב שכן הוא משפיע על יכולת מסוימת שלהם כדי להשיג ניהול עצמי.

 

למרות שרוב האנשים עם סוכרת סוג 1 עושים מאמץ כדי להקטין את כמות הסוכר בדם בתוך כלי הדם שלהם, רמות שקרות להיות נמוך גם יכול גם סיבה לבעיות בריאות. לדוגמה, אם אדם עם סוכרת סוג 1 מזריק כמות מופרזת של אינסולין, זה עלול להפוך את רמת הסוכר בדם. זה עלול להוביל hypoglycemia, מצב נראה כמו רעידות, תסכול, מתח וחרדה. אדם שמתפתח היפוגליקמיה יכול להילחם בסימפטומים על ידי אכילת ארוחות שיש להם סוכרים, כגון למשל טבליות הסוכר בדם, מיץ או ממתק קשה.

 

כדי להיות מסוגלים לשלוט ברמות האינסולין, אנשים שיש להם סוג אחד סוכרת בפרט צריך לפקח על רמות הסוכר שלהם פעמים רבות ביום. בשנת 1983 מספר 1, 441 סוג אתה חולי סוכרת ארוכת שנים 13 עד 39 החלו לקחת חלק ב סוכרת בקרת בעיות משפט, המחקר הגדול ביותר של טיפול בסוכרת אי פעם להתמודד. בדיקת הסוכרת והבעיות במחקר בחנה את הסיכוי להפחתת בעיות הקשורות לסוכרת, כמו למשל מחסור במחלת כליות או בחולי כליות, על ידי כך שסובלים בקפידה את רמת הסוכר בדם - 4-6 דקות ביום, תוך שמירה על הסכומים בעיקר כי קרוב טבעי כמו ריאלי. תוצאות הניתוח, שדווחו ב -1993, הראו ירידה של 40 עד 70% בכמות מופחתת של בעיות סוכרת אצל אנשים שפיקחו באגרסיביות על רמות הסוכר שלהם. למרות הניתוח בוצע על אנשים שיש להם סוג אתה סוכרת, מומחים חושבים כי ניטור צמוד של הסוכר בדם יהיה כנראה גם יתרון לאנשים שיש להם סוכרת מסוג 2.

 

מזון מומלץ בדרך כלל נמוך יותר בשומן (שלושים אחוז או פחות מהצריכה הכוללת של קלוריות), מספק חלבונים מתונים (10 עד 20 אחוזים מכלל הקלוריות), בעל מספר פחמימות, כולל פולי קפה, ירקות טריים וסיבה. פעילות גופנית סדירה מאפשרת לתאים לספוג גלוקוז - אפילו 10 דקות של אימון ביום יכול להיות יעיל. דיאטה תוכנית שליטה ופעילות גופנית יכול גם הם מעורבים כנראה אובדן שומן, אשר בדרך כלל נראה קצת להפוך את הגוף של להיכשל לעשות שימוש באינסולין. למבוגרים מבוגרים יש תופעות נוירוגליקופניות הרבה יותר של היפוגליקמיה (סחרחורת, חולשה, הזיות, אי-הבנות), שקלו כנגד תופעות אדרנרגיות (רעידות, הזעה). סימפטומים אלו יכולים להיות דילוג או אולי misconstrued לראות כי מחלה נוירולוגית גדולה (כמו שבץ איסכמי טרנזיטיבי), וכתוצאה מכך הדור הדו"ח לא הולם של היפוגליקמיה פרקים על ידי הסובלים. היפוגליקמיה פרקים על הם יכולים גם להגדיל את האיום של מקרים שלילי עם פעילות לב וכלי דם ומחלות לב.

 

עבור אנשים מסוימים עם סוכרת מסוג 2, דיאטה, אמון, שומן הפסד לבד אולי אולי לתפקד במקור, אבל בסופו של דבר שגרה זו לא תתמוך שליטה גדולה בדם. במקרים כאלה, רפואה אוראלית יכולה להיות מאושרת. אם תרופות דרך הפה אינם כשירים, אדם עם סוכרת מסוג 2 עשוי להזדקק יריות אינסולין או אולי תערובת של תרופות שניתנו דרך הפה ו אינסולין יריות. כ -40% מהאנשים הסובלים מסוכרת מסוג 2 דורשים תרופות אורליות, 40% זקוקים לתאי אינסולין או אולי תערובת של אינסולין יריות ותרופות אוראליות, ועשרה אחוז משתמשים בתרגילים ובדיאטה בלבד.

 

כל סוגי תרופות היפוגליקמיה אוראלי יהיה בטוח ושלם אצל הסובלים מבוגרים, אם כי כל אחד מציע מספר מגבלות.

Main page - Other articles