סוכרת - אינסולין.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

אינסולין, הורמון, אמר את האיים של לנגרהנס של הלבלב, השולט על קצב חילוף החומרים של גלוקוז, שומן, עמילנים בגוף. כמו חלבונים שונים אחרים, אינסולין הוא מעוכל במקצת במקרים שבהם מנוהל בעל פה ולכן יש להזריק ישר לתוך מסת שריר הרגע ניצלו רפואית. בסוכרת הטיפול, אשר נגרמת על ידי מחסור ביצירת אינסולין או על ידי עיכוב פשוט של מעשיו על תאי העור, אינסולין הוא בדרך כלל מצמידים עם פרוטמין, אשר בדרך כלל מאריך את הזמן של דחיסה של הזבל. אינסולין התגבש מתוך הלבלב מורכב אבץ, אשר גם מאריך את הצריכה. תכנון המכונה אינסולין אבץ פרוטמין מרחיב את פעולות ההורמון עוד יותר.

 

אינסולין מנוצל בחולים הסובלים מסוכרת של רוב הסוגים. הצורך באינסולין תלוי בכמות הכוללת בין שחרור האינסולין ורמת ההתנגדות לאינסולין. כמעט כל הסובלים עם סוג אתה סוכרת הביקוש אינסולין טיפול לחלוטין, אלא אם כן הם מקבלים איון או כל איבר הלבלב להשתלות; סובלים שונים עם סוכרת מסוג 2 ידרשו אינסולין בגלל הפונקציה בטא ניידים או ניידים שלהם פוחתת עם הזמן עובר.

 

אינסולין נלקח בתחילה מתוך תאי הלבלב של כלבים בשנת 1921 על ידי הפיזיולוגים הקנדים סר פרדריק גרנט בנטינג וצ'ארלס הרברט אידיאל והפיסיקולוג מאק ג'יימס ריקרד מקלאוד. הביוכימאי הקנדי ג'יימס ברטרם קוליפ אחרי זה יצר את זה בצורה נאותה 100% טהור בסופו של דבר להיות מוזרק לבני אדם. המסגרת המולקולרית של אינסולין הוקמה בשנת 1955 על ידי הביוכימאי הספרדי פרדריק סאנגר; זה היה 1 חלבונים להיות לפענח. אינסולין יחיד, חלבונים האדם הראשון להיות מסונתז, מיוצר ב 65. ב 81 אינסולין המיוצרים חיידקים על ידי פשוט הבניה הגנטית הפך הורמון הפרט הראשון שהושג בצורה זו כדי להיות מנוצל כדי לטפל במחלה אנושית. עבור הביוכימיה של אינסולין, לבדוק את שריפת קלוריות גלוקוז.

 

אינסולין צריך להיות מופנה די הרבה אנשים עם סוכרת סוג אחד, וזה יהיה בגלל נזק אי תאי אוטואימונית כי בסופו של דבר ללקוחות פוטנציאליים כמעט אינסולין אינסולין. תדירות השיא של סוכרת סוג 1 היא רק מספיק זמן לגדול, אבל על עשרים וחמישה אחוזים של מקרים הנוכחי לאחר שלושים וחמש שנים. ניתן להזכיר אינסולין עבור אנשים עם סוכרת נוספת בגלל מחסור בלבלב, וגם בקרב רבים הסובלים מסוכרת מסוג 2 כדי לשלוט ברמת ההיפרגליקמיה.

 

שאילתה הרבה יותר קשה כאשר אתה צריך להשתמש באינסולין אצל אנשים עם סוכרת מסוג 2. סוג זה של הפרעה נתפסת כאינסולין רמת ההתנגדות ואת חוסר האינסולין היחסי. תרופה צריכה להתחיל עם תוכנית דיאטה, אובדן שומן, ופעילות גופנית, שעשויים לעודד נורמוגליקמיה באופן קבוע במקרים בהם תאימות היא בדרך כלל אופטימלית. אנשים עם hyperglycemia debilitating נוטים להיות התחיל באמצעות אחד או אפילו יותר נפוץ hypoglycemic תרופות. Metformin היא החלטה מוקדמת מעולה, המבוססת על חשבון האבטחה, השפעה נייטרלי לגבי השומן, ואת היכולת להוריד את רמת הסוכר. ניתן להוסיף אינסולין במקרה שלא מושגת בקרה גליקמית אובייקטיבית.

Main page - Other articles