סוכרת - תפר.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

סוכרת אינסיפידוס, מחלה יוצאת דופן בשל מחסור של וזופרסין, בין ההורמונים האנושיים של בלוטת יותרת המוח הזוויתית, אשר מגדירה את כמות זרם השתן המופרש על ידי הכליות. הסימפטומים של סוכרת insipidus יהיה מסומן להיות צמא והסרה של כמויות עצומות של שתן, בדיוק כמו 4 עד 10 l ביום. זה זרם של פיפי כולל נמוך במיוחד חוק הכבידה אינו בעל עודף גלוקוז. לעתים קרובות, הזרקת מזרק או שאיפת סינוס של וזופרסין קובע את האינדיקציות של המצב.

 

סוכרת neiprogenic insipidus (DI) מזהה ירידה של יכולת התמקדות שתן אשר תוצאת קיבולת את הפעולות של הורמון antidiuretic (ADH). בעיה זו יכולה בקלות לשקף רמת התנגדות באתר ADH של פעולות בתוך tubules איסוף, או הפרעה עם מערכת נגדית מתוזמנת, למשל, נזק מדולארי או להפחתת ספיגה כלוריד נתרן בתוך הפן המדולרי של הזרוע עולה כבד או רגל של מחזור הנלה. הגורמים האופייניים ביותר מאחורי ADH כמות ההתנגדות רציני יותר מאשר מספיק כדי ליצור polyuria הם בירושה PADA נפשי (ילדים) ולי מתמשכת (סמל) בליעה, היפוקלמיה היפרקלסמיה (מבוגרים).

 

סוכרת מרכזית (di) נחשבת בדרך כלל לשחרור מופחת של הורמון הגוף antideuretic (ADH), המייצר כמות משתנה של פוליאוריה. ADH לא מספיק יכול להיות בגלל הפרעות שעובדות במספר אתרים המעורבים עם הפרשת ADH: osmoreceptors ההיפותלמית; הגרעינים העל-סופראופטיים או הפרונטריקולריים; או אולי את החלק המצוין של השיטה העל-סופראופטית. הגורמים השכיחים ביותר מאחורי מרכז ה- DI (CDI), המהווה את מטרתם של כמעט כל המופעים, הם נוירוכירורגיה או זן, גידולים עיקריים או משניים או מחלות חדירות (כגון למשל היסטריות של תאי Langerhans), ו- DI אידיופטי.

 

מרכז דיאלי - PADA מרכזי (הידוע גם בשם neurohypophyseal או אולי neurogenic DI) מחובר עם שחרור חסר של הורמון antidiuretic (ADH). בעיה זו הולכת להיות אידיופטית לעיתים קרובות (אולי בגלל בעיות אוטואימוניות עבור תאי ADH- יצירת), או יכול להיגרם רק על ידי טראומה, ניתוח יותרת המוח, או אולי היפוקסי או אנצפלופתיה איסכמית. מקרים משפחתיים נדירים כבר תוארו. (ראה "גורמים מאחורי insipidus סוכרת מרכזית").

 

Nephrogenic DI - PADA נפרוגני הוא בהחלט לראות כמו הפרשת ADH קבוע בכל זאת רמות שונות של התנגדות כלית מן ההשפעה שלה מים שמירה. בעיה זו, בסוג שלה חלש, הוא בהחלט בסיסי למדי, שכן רק על כל האנשים שהם הזדקנות האוכלוסייה או שיש להם מחלה reniforme הבסיסית יש ירידה ביכולת ריכוז אופטימלית. בעיה זו, לעומת זאת, היא לא מספיק חמורה כדי להפוך את התופעה אופייני בזרם של פלט להשתין.

Main page - Other articles