סוכרת - מידע, סוגי, תרופות, תרופות, טיפול, גלולות, טבליות.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

ב סוכרת סוג, שנקראת בעבר סוכרת סוכרת סוכרת (IDDM) וסוכרת לנוער, הגוף שלך לא לייצר אינסולין או מייצר אותו רק בכמויות קטנות באמת. הסימפטומים בדרך כלל מופיעים פתאום, בדרך כלל אנשים מתחת לגיל שני עשורים. רוב המקרים לקרות על גיל ההתבגרות סביב גילאי 10 עד 12 אצל בנות בגיל 12 עד 14 גברים. ב סוכרת סוג 1 מהווה עד חמישה עד עשרה אחוזים מכלל סוכרת מקרים. קנדה, סוג מסוים של סוכרת מהווה כעשרה אחוזים של רוב סוכרת המקרים. סוכרת מסוג 2 הינה אחראית ליותר מ -80% ממקרי הסוכרת בארצות הברית, קנדה ואירופה, סוג שאתה סוכרת ממציא עוד כמה עד עשרה אחוזים, עם השאר בגלל סיבות נוספות.

 

סוכרת מסוג 1 נתפסת כהרס מתאי הבטא הלבלב, וכתוצאה מכך אי ספיקת אינסולין מוחלטת. בדרך כלל, זה בגלל הרס אוטואימוניות בתאי בטא הלבלב. הקרנה של נוגדנים של תאי איים (ICA) או נוגדנים עצמיים נוספים בסרום יכולה להיות שימושית במקרה של הקמת הניתוח הוא בדרך כלל חיוני; תוצאה אופטימית היא בדרך כלל מעידה על סוכרת החיסונית או אולי סוג 1 סוכרת. ללא טיפול סוג אחד סוכרת משפיע על קצב חילוף החומרים של עודף שומן. כמו הגוף לא יכול להמיר גלוקוז לאנרגיה, זה מתחיל כדי לרדת במשקל שמרו על הגז. זה סוג של מייצר רמות העלאת חומצה חומרים בתוך הדם המכונה הגוף ketone, אשר לעכב את הנשימה הסלולרית, הליך ייצור אנרגיה בתאים. אנשים עם סוכרת סוג 1 יש דרישה מלאה של טיפול אינסולין יכול לפתח ketoacidosis סוכרתית (DKA) אם לא באמת סיפק אינסולין. סוכרת מסוג 1 לא מטופלת משפיעה על חילוף החומרים של שומן נוסף. כמו הגוף אינם מסוגלים להמיר את הסוכר בדם לתוך כוח, זה מתחיל לשבור ישר לשמור עודף שומן לאנרגיה. זה יוצר רמות גבוהות יותר של חומרים חומציים בדם המכונה גופי ketone, אשר בדרך כלל לעכב הנשימה ניידים, הליך ייצור אנרגיה בתאי העור.

 

סוכרת מסוג 2 באמצעות סוכרת מסוג טיפוסי ביותר, ונראה כמו דוגמאות משתנה של חוסר האינסולין ואת רמת ההתנגדות. עם זאת, זה לפעמים קשה להבדיל בין סוג אתה מצגות לא טיפוסיות של סוכרת סוג 2. אנשים שונים עם סוכרת סוג 2 ירידה בטא פונקציה הטלפון הנייד עם הזמן עובר צריך אינסולין כדי לקבל גלוקוז שליטה. לפיכך, התלות באינסולין לא תבחין בין סוכרת מסוג 1 לסוג 2. אנשים עם סוכרת מסוג 2 בדרך כלל נוכחים עם היפרגליקמיה, למרות שקטואיסידוזיס עשוי להופיע. מוזנחת סוג אחד סוכרת משפיע על יכולת שריפת שומן של שומנים. כמו גוף האדם לא יכול להמיר גלוקוז באנרגיה, זה מתחיל להיות מסוגל לרדת במשקל שמרו על בנזין. זה סוג של מייצרת רמות הרמה של חומרים חומציים בתוך הדם הידועה בשם ketone physics, אשר לעכב את הנשימה הסלולרית, הליך ייצור אנרגיה בתאים.

 

לאחר סוכרת מאובחנת בדרך כלל, הטיפול כולל ניהול כמות הסוכר בדם ומניעת סיבוכים. בהתבסס על סוג של סוכרת, זה מושגת לעתים קרובות באמצעות פעילות גופנית קבועה, תוכנית דיאטה מנוהל בזהירות, ותרופות.

 

מיועד לאנשים עם סוכרת סוג 2, הטיפול מתחיל עם שליטה דיאטה, אמון, ירידה במשקל, למרות שעובר הזמן זה סוג של טיפול לא יכול להיות הולם. אנשים שיש להם סוכרת סוג 2 בדרך כלל להשתמש אנשי מקצוע בריאות לעשות תוכנית דיאטה שמנהלת את רמת הסוכר בדם כדי להבטיח שהם לא לזנק גם מהר אחרי הארוחות.

Main page - Other articles