סוכרת - היפוגליקמיה.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

היפוגליקמיה, מצב שנראה כמו רמה נמוכה במיוחד של סוכרים בתוך זרם הדם. אינדיקציות של היפוגליקמיה מורכבות מחולשה, רעד, עצבנות, מתח, וקול קטן עדיין והתעלפות אמיתית. אנשים גם עשויים להציג התאמות אישיות מסומנת ונראה נבלע. היפוגליקמיה עשויה להיות תוצאה של היפר-אינסולין, או כמות מופרזת של אינסולין, או עם מנת יתר של אינסולין - במצב של אנשים עם סוכרת או לדור מופרז של אינסולין של הגוף. אינסולין הוא בהחלט אינסטרומנטלי ויסות שריפת שומן עמיל קיבולת; ברגע שההייפרנסוליניזם מתרחש, גלוקוז נשבר בצורה חדה לאורך הדרך של טרנספורמציה לגליקוגן בתוך הכבד וקבוצות השרירים ושומן עודף בתוך תאי השומן.

 

היפוגליקמיה עלולה להיות מחלה קלינית עם גורמים שונים בהם ריכוז גלוקוז נמוך בסרום (או פלסמה) גורם לאינדיקציות של ראשוני ושל neuroglycopenia. נושא זה יבקר את הביטויים המדעיים ויציע רשימה של מקורות היפוגליקמיה.

 

היפוגליקמיה ריאקטיבית או פונקציונלית - הסוג הנפוץ ביותר - מתרחשת במיוחד בין אנשים הנמצאים במתח רגשי. בנוסף זה בגלל overproduction של אינסולין, לעתים קרובות 3 עד 5 זמן לאחר מזון. הסימפטומים שלו עדינים יותר מאלה שחוו חולי סוכרת תלויי אינסולין, ויכולים להיות מוגבלים על ידי הפחתת צריכת הפחמימות. בגלל היפוגליקמיה תגובתי מספק הרבה הסימפטומים המסורתיים של הפרעת דיכאון או מתח, זה נחשב בצורה שגויה הסיבה להפרעות נפשיות הבסיס. למרות שבריאות זו מאובחנת בצורה נכונה, זה לעתים קרובות הוא הבחין להיות מקרי, במקום סיבה ישירה מאחורי, הסימפטומים של האדם.

 

לא תמצאו סימפטומים מסוימים של היפוגליקמיה. היפוגליקמיה מופעלת בצורה ניסויית גורמת לסימפטומים של הפעלת סימפטודה, אם התמקדות הגלוקוז בסרום יורדת יותר, על ידי אינדיקציות לנוירוגליקופניה. היפוגליקמיה יכולה להיות מסווגת כמו דיאטות איכות או לאחר ארוחה, או אינסולין בתיווך או שאינו אינסולין בתיווך. הסיווג הקודם מציע את התועלת שלהם, שכן היפוגליקמיה כי הוא רק לאחר הארוחה הוא נדיר למדי, היפוגליקמיה זה צום בעיקר עשוי לקרות גם לאחר לידה. ההבחנה המובנית באינסולין מטפלת בפאתוגנזה, ולא בהדק. היפוגליקמיה יכולה להיות בעיה כירורגית נדירה למצוא בחולים בהחלט לא להיות תרופות עבור סוכרת. מורחבת בפיקוח מהיר, כי אולי בעבר כל כך שבעים ושתיים שעות, עשוי להיות הבכור, הגדול ביותר שהוקם ו סביר ביותר אמין ביותר כדי לקבל את הניתוח של הפרעות hypoglycemic. עם זאת, בדיקה זו היא קשה ויקרה באמת צריך להיות שמורות לכל אלה הסובלים בהם אבחנה מקובלת לא ניתן ליצור באמצעים נוספים. ללא קשר היפוגליקמיה, כולל hypoglycemia factitial, האבחנה הרפואית עשויה בדרך כלל להיות הוקמה על ידי בדיקות דם מתאים במהלך היפוגליקמיה.

Main page - Other articles