סוכרת - לחץ דם גבוה.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

לחץ דם רמות היא בעיה אוניברסלית בחולי סוכרת. בקרב אנשים שיש להם סוג שאתה סוכרת, שכיחות יתר לחץ דם עולה מ 5% בעשור, לשלושים ושלושה אחוזים במשך עשרים שנה, ו -70 אחוזים במשך 40 שנים. קיים קשר הדוק בין רמות לחץ הדם לבין מחלת הכליה הסוכרתית בקרב אלו הסובלים; הראשון הוא בהחלט נדיר בהעדר האחרון. לחץ הדם בדרך כלל מתחיל לעלות בטווח הסטנדרטי סביב שלוש שנים לאחר הופעת microalbuminuria.

 

תיקון מוקדם של יתר לחץ דם חשוב במיוחד בחולי סוכרת גם כדי למנוע מחלת לב כלילית וגם כדי להפחית את ההתקדמות של מחלת כליות ו רטינופתיה סוכרתית. בין סוג של כמה חולי סוכרת, היתרונות של בקרת לחץ דם מוגבלים הדם יכול להיות גדול או אולי גבוה יותר מאשר היתרון של שליטה גליקמית המדויק.

 

התרופה הראשונית תכלול שיטות לא-פרמקולוגיות, כמו למשל אובדן שומן, צריכה מוגברת של פירות, פירות וירקות, ומוצרי חלב דלי שומן, פעילות גופנית, הגבלת מלח, והימנעות מעישון סיגריות ומשקאות אלכוהוליים לא רצויים.

 

כמו יתר לחץ דם מיקומים חולי סכנה של בעיות לב וכלי דם, כל האנשים הסובלים מסוכרת עם לחצי הדם שהוזכרו לעיל 140/90 מ"מ HG צריך להיות התחיל על תרופות נגד יתר לחץ דם. ביצוע מוצלח של טיפול לא-פרמקולוגי עשוי לאפשר בהמשך לירידה במינון או בכמות של סוכני ביטוח נגד יתר לחץ הדם.

 

בקרב חולי סוכרת עם לחץ דם סיסטולי של 130-139 מ"מ כספית או לחץ דיאסטולי של 80 עד 89 מ"מ כספית, התרופה הראשונית צריכה להיות מוגבלת בשיטות לא-פרמקולוגיות, כמו למשל ירידה במשקל, צריכה מוגברת של פירות, ירקות טריים מוצרי חלב לא רצויים בשומן נמוך, פעילות גופנית, הגבלת מלח, והימנעות מעישון סיגריות והבלטת משקאות חריפים. במידה והתמקדות בלחץ לא תתממש לאחר 90 יום, יש להתחיל בטיפול בברוקרים פרמקולוגיים.

 

כל האנשים עם סוכרת עם לחצים דם של 140/90 mmHg או יותר צריך להיות מיד התחיל באותה אסטרטגיות nonpharmacologic תרופות תרופה antihypertensive, שכן לגרום לחולי סוכרת בסיכון של סיבוכים לבביים.

Main page - Other articles