סוכרת - גורמים.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

סוכרת סוג 2 מיליטוס הולך להיראות כמו היפרגליקמיה, רמת האינסולין של ההתנגדות, ואת הליקוי הגדול שחרור אינסולין. הפתוגנזה שלה נתפסת בדרך כלל, אך שני המרכיבים המרכיבים את הפרשת האינסולין ואת ההיענות ואת הגורמים החיצוניים, כולל בעיות משקל (ראה להלן) חיוניים.

 

החשיבות של הגנאלוגיה בניבוי סוכרת הודגשה במחקר פיני. אנשים עם סוכרת מסוג 2 אשר לא היה שום שושלת יוחסין מסוג מסוים או סוכרת מסוג 2 היה יותר בוגר בנקודת ההתחלה וקיבל שימור של הפרשת אינסולין אנדוגני בהשוואה ללקוחות שחוו סוכרת משפחה גדולה. אנשים שיש להם קבוצה משפחתית טובה רק סוכרת מסוג 2 היו עוד יותר שמנים, רכשו שחרור אינסולין אנדוגני טוב יותר, והיו פחות נוטים לקבל נוגדנים עצביים של תאי איידס מאשר אנשים עם רקע משפחתי וחברתי מסוג 1 וסוג 2 סוכרת.

 

בכל הגילאים, הסיכוי של גלוקוז נחלש בניית סובלנות (IGT) או אולי סוג 2 סוכרת מעיינת עם עלייה במשקל הגוף. משקל יתר פועל לפחות בחלקו על ידי גרימת רמת ההתנגדות לאינסולין בתיווך בסיס ההרשמה גלוקוז הפריפריה, שהוא בדרך כלל מרכיב חשוב של סוכרת סוג 2. שינוי של בעיות משקל גם מקטין את הסיכוי של סוכרת מסוג 2, אצל הסובלים עם מחלה מוגדרת, גדל שליטה גליקמית. כמו גם את רמת המשקל בעיות, התפלגות של תאים lardaceous נוסף הוא עוד גורם מכריע של הסיכוי של רמת אינסולין ההתנגדות וסוכרת מסוג 2. כמות אינסולין רמת ההתנגדות בתוספת שכיחות של סוכרת סוג 2 במקרה להיות הגבוה ביותר בנושאים אלה עם שרירי החזה או השמנה בבטן. למרות שרמת ההתנגדות לאינסולין ושחרור האינסולין המקופח בסוכרת מסוג 2 הם בעלי היבט גנטי ניכר, הם עשויים להיות מושפעים, השניים בצורה חיובית ושלילית, פשוט על ידי אלמנטים התנהגותיים, כגון פעילות גופנית ועישון סיגריות. הסיכוי לסוכרת מסוג 2 הוא בהחלט גבוה יותר אצל נשים שקיבלו סוכרת הריונית. אלה סוגים של נשים יש מומים הן הפרשת אינסולין ופעולות האינסולין, את העוצמה אשר לקשר עם הסיכון הקרוב לעתיד של סוכרת. בעיות משקל הולך להיות מרכיב הסיכון החשוב ביותר לגבי סוכרת. יתר על כן, אלמנטים גנטיים, כלומר, גניאלוגיה ואובדן הגזע הגופני, הפיזי ועישון סיגריות הם חברים חיוניים לסיכוי לייצר סוכרת. זיהוי של אנשים בסכנה של סוכרת היא בדרך כלל משמעותי כמו תיקון חיים בסגנון סטטי (בעיקר האימון ואת עודף ירידה במשקל) ביעילות מקטין את התקדמות הסוכרת.

Main page - Other articles