סוכרת - סיבוך.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

אם עדיין נותר ללא השגחה, סוכרת עלולה לגרום לבעיות קטלניות. סוכרת מסוג 1 יכולה להוביל לתרדמת סוכרתית (נסיבות של חוסר הכרה בשל רמות גבוהות מאוד של גלוקוז בדם) או אובדן חיים. בשני סוגי סוכרת אחת וסוכרת מסוג 2, בעיות יכולות לכלול עיוורון, אי ספיקת כליות ומחלות לב וכלי דם. סוכרת יכולה לגרום לאוניות דם קטנות מאוד להיות מחוברות; כאשר זה קורה בעורקים של תשומת הלב שלך, זה יכול להוביל רטינופתיה (לשבור את בטנה מאחורי העין), המוביל לאובדן הראייה. סוכרת יכולה להיות הסיבה המובילה מאחורי מקרים חדשים של עיוורון בקרב אנשים בגילאי עשרים עד שבעים. כאשר סוכרת משפיעה על הכליה זה נקרא באמת נפרופתיה (החסרון של הכליה כדי לסנן כראוי רעלים במערכת הגוף). כ -30% מהמקרים האחרונים של מחלת רניפורם בשלב האחרון (אי ספיקת כליות) נובעים מסכרת. חסימות של העורקים העצומים בחולי סוכרת יכולים בקלות לגרום לסיבוכים קרדיווסקולריים שונים, כולל לחץ דם משמעותי, התקף לב, שבץ לב. למרות סוגים אלה של נסיבות כמו גם להתרחש שאינם סוכרת אנשים, אנשים שיש להם סוכרת הם למעשה שניים עד ארבעה רגעים סביר יותר לבנות מחלות לב וכלי דם.

 

היפוגליקמיה, מצב הנתון כמצב נמוך מאוד של גלוקוז בדם. תסמינים של היפוגליקמיה מורכבים מאדישות, רעד, דאגה, פאניקה, חולשה והתעלפויות. הסובלים יכולים גם להציג התאמות אישיות סקי יכול להיראות שיכור. היפוגליקמיה עשויה להיות תוצאה של היפר-אינסולין, או אולי כמות מופרזת של אינסולין, שנזקפה אולי למנת יתר של אינסולין - במקרה של אנשים עם סוכרת - או לגידול יתר של הגוף שלך באינסולין. אינסולין יכול להיות מרכיב מרכזי בשליטה על יכולת שריפת שומן בפחמימות; כאשר hyperinsulinism מתרחש, carbs ו גלוקוז יכול להיות מכוונת בכוונה לאורך הדרך של שינוי כדי glycogen ב רקמת השרירים עסוק ו שומנים בתאי סבון.

 

ריאקטיבי, או יעיל, היפוגליקמיה - הסוג הנפוץ ביותר - מתרחשת במיוחד בקרב אנשים תחת לחץ נפשי. בנוסף זה בגלל הדור מופרז של אינסולין, בדרך כלל 3 עד 5 שעות לאחר מזון. הסימפטומים יהיו מתונים יותר מאשר חולים שחוו רק סוכני סוכרת תלויים רק על אינסולין, וניתן לשלוט בהם על ידי הפחתת צריכת הפחמימות. מאז היפוגליקמיה תגובתי מציעה הרבה אינדיקציות קלאסיות של הפרעת דיכאון או אולי מתח וחרדה, הוא חשב בטעות להיות הסיבה להפרעות נפשיות עיקריות. למרות סוג זה של בריאות הוא בהחלט מאובחנים קלינית נכונה, זה נמצא לעתים קרובות בסופו של דבר להיות anecdііtico, במקום סיבה מיידית מאחורי, הסימפטומים של המטופל.

 

סוכרת יכולה גם לעורר חוסר הגיון, במיוחד בירך וברגליים. זה סיכות ומחטים יכול למנוע אדם על ידי תחושה של כאב או חוסר נוחות של כל הפסקה בעור שלך או רגליים גירוי עד הבעיות הבאות מאפשרות לנו, אולי מחייב קטיעה השייכים הרגליים או אולי הרגל. שריפה של אי נוחות, מודעות למגע, וקרירות של הרגליים, תנאים המכונים במשותף עצבים פגומים, עשויים לקרות גם הם. בעיות אחרות כוללות הריונות בסיכון גבוה יותר אצל נשים סוכרתיות והופעה גדולה יותר של מחלת הפה.

 

הקשר בין סוכרת לאוסטאופורוזיס ממשיך להיות שנוי במחלוקת. אף על פי שלמטבולים המטבוליים של מחלת הסוכרת יש השפעה על תהליך חילוף החומרים העצם, המסגרת וההתרחשות המינרלית, היא אינה נקייה אם התאמות אלה אכן אחראיות על התגברות הסיכון בחור שנצפה אצל אנשים עם סוג אחד סוכרת סוג 2. ילדים ומתבגרים עם סוכרת סוג אחד יש לי ירד מוצקות מינרלית מינרלית (BMD) על האמה אשר בדרך כלל מופיע תכופות עם הזמן. כמעט כל המחקרים בחולי סוכרת מסוג 2 גילו כי BMD הוא קבוע או מוגבה בעמוד השדרה האחורי, בגרון הירך, וברדיוס האמצעי והדידיאלי. תוצאות אלה על גברים ונשים. למותר לציין, BMD בקורלציה עם מערכת הגוף מסת הגוף.

Main page - Other articles