סוכרת - סיווג.

תרופות לטיפול בסוכרת באינטרנט

סוכרת מסווגת לשני סוגים. סוג אתה סוכרת היא בדרך כלל לראות נזק של תאי בטא תאי העור הלבלב, וכתוצאה מכך אי ספיקה מלאה אינסולין. זה בדרך כלל בגלל נזק אוטואימוניות של תאי העור בטא הלבלב (סוג 1A). הקרנה המיועדת לנוגדנים של תאי-אי (ICA) או נוגדני-נוגדנים נוספים (נוגדנים לחומציות גלוטמית decarboxylase [anti-GAD], אינסולין, וכן ל-טירוזין פוספטאז IA-2) בסרום יכולה להיות שימושית במקרה של הקמת הניתוח הוא בדרך כלל חיוני; תוצאה אופטימית היא בדרך כלל מעידה על סוכרת החיסונית או אולי סוג 1 סוכרת. עם זאת, אנשים מסוימים אין כל הוכחה autimmunity וגם יש פשוט לא גורם אחר נחשב גורם להשמדה חורבן ביתא. הם חשבו שיש אידיופתיה או סוג 1B סוכרת מליטה.

 

סוכרת מסוג 2 אחראית ליותר מ -80% ממקרי הסוכרת בארצות הברית, קנדה ואירופה; סוג אחד סוכרת מהווה על עוד חמישה עד עשרה אחוזים, עם השאר בגלל סיבות נוספות. הצעות מידע טריות הביאו לשיפור הידע של פגמים תורשתיים הקשורים לסוכרת, כמו גם שנקרא בעבר מאדי מאדי (בגרות נקודת התחלה סוכרת מן הצעיר) נקשרו פגמים תורשתי ספציפיים.

 

סוכרת מסוג 2 היא על ידי סוג של סוכרת הנפוצה ביותר, והיא נתפסת דוגמאות המעבר של חוסר האינסולין והתנגדות. עם זאת, זה לפעמים קשה להבחין בין סוג 1 ו לא טיפוסית מתן מצגות של סוכרת סוג 2. אנשים רבים עם סוכרת סוג 2 ירידה בטא תפקוד התא עם הזמן עובר צריך אינסולין לשליטה בדם. לכן, התלות באינסולין לא תפריד בין סוג הסוכרת לסוכרת 2. חולים עם סוכרת מסוג 2 שכיחים עם היפרגליקמיה, למרות שקטואיסידוזיס עשוי להופיע.

 

סוכרת הלבלב הפיברוקלית - סוכרת הלבלב הפיברוקלית היא בדרך כלל סוג ייחודי של סוכרת המשלימה על דלקת הלבלב האקזוטי שהיא אנדמית באמצעות אלמנטים של כדור הארץ (למשל, החלק הדרומי של הודו). במסגרת ניתוח פוטנציאלי של 370 חולים, נמצאו כל הבעיות המקרו-וסקולריות והמיקרוסקולריות הקשורות בדרך כלל לסוכרת.

 

סוכרת הריונית מתרחשת כאשר תפקוד הלבלב הנשי אינו מתאים לכבוש הן את עמידות האינסולין המיוצרת על ידי ההורמונים האנטי-אינסולין שפורסמו על-ידי הפרעות במהלך ההריון (למשל, אסטרוגן, פרולקטין, סומאטומאוטרופין אנושי, קורטיזול ופרוגסטרון) צריכת דלק חיוני לתת לאם המתפתח ועובר.

Main page - Other articles